Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J


ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 483 11 66, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
Podkategorie
stiga, john deere, makita - sprzęt ogrodowy
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Środki chemiczne

Czyszczenie szkła Kärcher CA 40 R

Gotowy do użycia środek do czyszczenia szkła. Szybko wysycha i nie pozostawia smug. Odpowiedni również do powierzchni plastikowych.

Środek do codzinnego czyszczenia sanitariatów Kärcher CA 20 R

Przyjazny dla środowiska gotowy do użycia środek do codziennego czyszczenia sanitariatów.

Czyszczenie powierzchni Kärcher CA 30 R

Gotowy do użycia środek do czyszczenia powierzchni. Szybko wysycha i nie pozostawia smug.

Czyszczenie powierzchni Kärcher CA 30 C

Idealny środek do czyszczenia powierzchni i posadzek. Nadaje się do wszystkich wodo i alkoholu-odpornych powierzchni i posadzek.

Czyszczenie podłóg Kärcher CA 50 C

Środek do ręcznego czyszczenia wszystkich podłóg twardych i elastycznych. Nadaje się również do powierzchni błyszczących i mebli.

Środek do codziennego czyszczenia sanitariatów Kärcher CA 20 C

Przyjazny dla środowiska środek do codziennego czyszczenia powierzchni sanitarnych.

Panele Laminowane Tenzi DB-48


Profesjonalny płyn do mycia paneli laminowanych. Ekonomiczny preparat do pielęgnacji bieżącej paneli laminowanych podłogowych i ściennych oraz oklein meblowych. Usuwa zabrudzenia oleiste, tłuszczowe, codzienny brud i kurz. Nie pozostawia smug i zacieków. utrzymuje naturalne właściwości mytej powierzchni. Pozostawia przyjemny, świeży zapach.

Kabiny natryskowe Tenzi DT-02

Środek do mycia kabin prysznicowych. Bardzo skuteczny, delikatny preparat do codziennej pielęgnacji wszystkich elementów kabiny natryskowej. Doskonale zmywa codzienny brud, nacieki wodne, kamień, rdzę, resztki mydeł. Zalecany do emaliowanych, szklanych, akrylowych i plastikowych elementów kabin prysznicowych, ceramiki ściennej i armatury łazienkowej. Pozostawia długotrwały, świeży zapach. Odświeża i nadaje połysk mytej powierzchni.

Top Glass Tenzi S-02


Gotowy do użycia preparat do mycia szyb, lusterek oraz innych powierzchni szklanych w pomieszczeniach oraz samochodach. Preparat nie pozostawia smug i zacieków, gwarantuje doskonałą przejrzystość, nabłyszcza oraz pozostawia przyjemny świeży zapach.

Effectal Glass Rataj

Skoncentrowany płyn do mycia szyb, luster oraz innych powierzchni szklanych. Nie pozostawia smug, gwarantuje doskonałą przejrzystość.

john deeree karcher makita john deere stiga