Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J
ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 861 06 70, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
menu Lesny lesny logo
Kosiarki
Traktorki ogrodowe
Piły spalinowe
Kosy spalinowe
Odśnieżarki
Wertykulatory
Nagrzewnice powietrza
Nożyce do żywopłotu
Podkategorie
stiga, john deere, makita
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Środki chemiczne

Koncentrat do mycia okien Kärcher RM 503

W praktycznych zestawach opakowań. Do czyszczenia wszelkich odpornych na działanie gładkich powierzchni, takich jak szyby, lustra, kabiny prysznicowe. Po jego zastosowaniu z oczyszczonych powierzchni woda spływa szybciej a ponowne zabrudzenie nie następuje szybko. Stosować przy użyciu Wet Vac WV50 lub WV75.

Koncentrat do mycia okien Kärcher RM 503

Truck Clean Extra Tenzi A-103

Wzmocniona formuła produktu do mycia skrajnie zabrudzonych powierzchni twardych, odpornych na alkalia. Pieniący, szybko działający, skuteczny. Możliwość wykorzystania preparatu do mycia pojazdów, maszyn i urządzeń w przemyśle motoryzacyjnym ciężkim, a także w rolnictwie. Skuteczny i wydajny, usuwa smary, oleje i tłuszcze. Nie stosować do mycia powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością.
Truck Clean Extra Tenzi A-103

TopEfekt Max Tenzi B-02


Codzienna pielęgnacja wyposażenia wnętrz. Skoncentrowany uniwersalny preparat myjący; neutralny w roztworze; łatwo usuwa zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego; nie zostawia smug; szybko schnący; odświeża i pozostawia przyjemny zapach; tworzy delikatną, błyszczącą powłokę ochronną. Preferowany do powierzchni matowych.
TopEfekt Max Tenzi B-02

Środek do czyszczenia szkła w koncentracie Kärcher RM 500

Do czyszczenia wszystkich szklanych powierzchni. Usuwa uporczywe zabrudzenia, tłuste plamy i zanieczyszczenia emisyjne. Nie pozostawia smug.

Środek do czyszczenia szkła w koncentracie Kärcher RM 500

Płyn do płukania Kärcher CarpetPro RM 763

Skuteczny środek do płukania wykładzin, dywanów tapicerki. Wygładza i zmiękcza włókna oraz wydłuża ich żywotność. Wysiłek włożony w płukanie jest zredukowany o 50%,włókna są zneutralizowane.

Płyn do płukania Kärcher CarpetPro RM 763

Oil Spoter ProElite

Preparat do usuwania plam oleju z kostki brukowej, kamienia, drewna i innych powierzchni porowatych. Nie wymaga użycia wody i maszyn myjących. Produkt w pełni biodegradowalny i ekologiczny. 
500ml preparatu wystarcza do wyczyszczenia 1,5m2 powierzchni.
Oil Spoter ProElite

Dr Black ProElite

Preparat do czyszczenia i nabłyszczania opon oraz plastików zewnętrznych. Zapewnia oponom, listwom drzwiowym oraz zderzakom delikatny połysk oraz ożywia i pogłębia ich kolor. Preparat tworzy delikatną powłokę zabezpieczającą przed zmatowieniem, wyblaknięciem i popękaniem.
Pozostawia długotrwały efekt.
Dr Black ProElite

Effectal RollWax Wosk Rataj

Preparat do mycia pianowego o pH obojętnym – nadaje się do każdego rodzaju lakieru samochodowego. Stosowany w myjniach automatycznych tunelowych oraz do ręcznego mycia karoserii. Zmiękcza wodę. Zapobiega osadzaniu się wapnia. Ułatwia mycie. Gęsta piana bardzo dobrze zwilża brud. - KONCENTRAT
Effectal RollWax Wosk Rataj

Effectal Cockpit Mat Rataj

Emulsja do czyszczenia deski rozdzielczej, czyści i odświeża tworzywa sztuczne. Preparat delikatnie perfumowany – zapach morski.

Effectal Cockpit Mat Rataj

Effectal Cockpit Fresh Rataj

Emulsja do czyszczenia i nabłyszczania deski rozdzielczej i innych elementów z tworzyw sztucznych wewnątrz i na zewnątrz samochodu. Preparat mocno perfumowany – zapach morski, gumy do żucia.

Effectal Cockpit Fresh Rataj
john deeree karcher makita john deere stiga