Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J
ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 861 06 70, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
menu Lesny lesny logo
Kosiarki
Traktorki ogrodowe
Piły spalinowe
Kosy spalinowe
Odśnieżarki
Wertykulatory
Nagrzewnice powietrza
Nożyce do żywopłotu
Podkategorie
stiga, john deere, makita
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Pielęgnacja / Inne

Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac BV 162

Dmuchawa plecakowa przeznaczona są do prac porządkowych w środowisku wiejskim (podwórza, placyki) oraz miejskim (parki, stadiony, podwórza, ulice). Idealnie nadają się też do przemieszczenia owoców, liści lub innych części roślin, które właśnie spadły z drzew.    Niewielki ciężar, prędkość powietrza, wielkość natężenia przepływu na wyjściu czynią je wygodnymi narzędziami o dużej mocy i dokonałych osiągach. sprawne. Wyjątkowo niski poziom hałasu. Dźwignię gazu umieszczono bardzo ergonomicznie, bezpośrednio na lancy dmuchawy. Duży filtr powietrza, z gumową tuleją łączącą z gaźnikiem, zapewnia maksymalną wydajność urządzenia nawet w przypadku pracy w środowisku bardzo zapylonym. Stelaż plecaka wykonano z polipropylenu - wyjątkowo lekkiego i wytrzymałego materiału.
Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac BV 162

Urządzenie wielofunkcyjne Stiga Silex 95 B

Urządzenia wielofunkcyjne z serii Silex to idealne rozwiązanie dla zaawansowanych użytkowników, którzy lubią w pełni wykorzystywać moc drzemiącą w posiadanych maszynach. Główną zaletą serii Silex jest przede wszystkim wielozadaniowość oraz łatwość obsługi. Wyposażone w wydajne silniki, w przeciągu kilku chwil mogą posłużyć zarówno jako zamiatarka, kosiarka czy nawet odśnieżarka. Bieg przedni oraz wsteczny zapewniają łatwość w manewrowaniu maszyną, a regulowana rączka pozwala osiągnąć wysoką wygodę podczas użytkowania. Dzięki wymiennym akcesoriom urządzenia wielofunkcyjne Silex sprawdzają się przez cały rok.
Urządzenie wielofunkcyjne Stiga Silex 95 B

Urządzenie wielofunkcyjne Stiga Silex 95 H

Urządzenie wielofunkcyjne Silex 95H jest nie tylko wyposażone w niezawodny silnik Honda, ale przede wszystkim jest nośnikiem całej gamy narzędzi, które są niezbędne do wykonywania różnych prac przez cały rok. W ciągu kilku minut kosiarkę do trawy możemy zamienić w szczotkę zamiatającą lub pług do odśnieżania chodników i placów. Dostępne są również kosiarka listwowa z podwójną listwą tnącą, glebogryzarka oraz obsypnik. Silex 95 wyposażony jest w dwa biegi (1 przód / 1 tył) oraz regulowany kąt zamiatania / odśnieżania. Rączka regulowana na wysokość pozwala dopasować maszynę do wzrostu użytkownika.
Urządzenie wielofunkcyjne Stiga Silex 95 H

Otrząsarka Oleo-Mac OS 570 Ergo

Profesjonalne urządzenie do mechanicznego zbioru oliwek oraz innych owoców. Jego wydajność jest około 5 razy wyższa niż zbiorów ręcznych.

Otrząsarka Oleo-Mac OS 570 Ergo

Świder glebowy spalinowy Oleo-Mac MTL 85R

dealne do prac polegających na wykonaniu otworów w glebie do sadzenia winorośli lub innych roślin, na wsporniki lub pale w cieplarniach i szklarniach, a także do prac podczas przygotowania oświetlenia ulicznego. Urządzenia te charakteryzują się wysoką odpornością na naprężenia w warunkach ekstremalnych oraz w każdej pozycji roboczej. Przyciski sterowania silnikiem są umieszczone na jednym uchwycie, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do prac indywidualnych. Model profesjonalny, łączący w sobie praktyczność i bezpieczeństwo, skonstruowany został z myślą o wykonywaniu większych nawierceń w twardszej glebie i wymaga obsługi dwuosobowej. Wyposażony jest w przekładnię nawrotną. Urządzenie jest wyposażone w składane uchwyty ułatwiające transport oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa zatrzymujący silnik w razie utraty kontroli nad sterowaniem.
W STANDARDZIE BRAK WIERTEŁ.
Świder glebowy spalinowy Oleo-Mac MTL 85R
john deeree karcher makita john deere stiga