Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J
ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 861 06 70, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
menu Lesny lesny logo
Kosiarki
Traktorki ogrodowe
Piły spalinowe
Kosy spalinowe
Odśnieżarki
Wertykulatory
Nagrzewnice powietrza
Nożyce do żywopłotu
Podkategorie
stiga, john deere, makita
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Środki chemiczne

Smar do gwintów dysz (bez silikonu) Kärcher PFAE

Smar do gwintów dysz (bez silikonu) dla urządzeń klasy IB.

Smar do gwintów dysz (bez silikonu) Kärcher PFAE

Super Green Specjal NF Tenzi I-05


Profesjonalny środek do mycia posadzek przemysłowych. Usuwanie zanieczyszczeń ropopochodnych. Skoncentrowany niskopieniący, alkaliczny środek o szerokim zakresie zastosowania, zalecany do mycia silnie zanieczyszczonych, zapuszczonych posadzek przemysłowych z zabrudzeniami ropopochodnymi; wyjątkowo skuteczny w warsztatach naprawczych.
Super Green Specjal NF Tenzi I-05

Zasadnicze czyszczenie sanitariatów Kärcher CA 10 C

Skuteczny, mocno skoncentrowany środek o cytrynowym zapachu. Odpowiedni do silnie zabrudzonych powierzchni sanitarnych.

Zasadnicze czyszczenie sanitariatów Kärcher CA 10 C

Effectal Multi Cleaner Rataj

Koncentrat do czyszczenia elementów z tworzyw sztucznych w samochodzie np. deski rozdzielczej.

Effectal Multi Cleaner Rataj

Leder Clean GT Tenzi F-11


Gotowy do użycia płyn do mycia skórzanej tapicerki, mebli skórzanych Gotowy do użycia, preparat czyszcząco-myjący do silnie zabrudzonych powierzchni skórzanych. Likwiduje stare oraz bieżące zanieczyszczenia. Usuwa zanieczyszczenia pochodzenia organicznego. Bezpieczny dla czyszczonej skóry, spowalnia proces ponownego zabrudzenia, oraz pozostawia w otoczeniu trwały, świeży zapach.
Leder Clean GT Tenzi F-11

Derast Tenzi T-02

Okresowe doczyszczanie, odkamienianie i odrdzewianie toalet, urządzeń sanitarnych, posadzek przemysłowych. Usuwanie kamienia wapiennego, kotłowego, rdzy. Skoncentrowany silnie kwaśny preparat do usuwania rdzy, kamienia wapiennego, betonu, cementu, kamienia kotłowego z powierzchni odpornych na kwasy; zawiera kwas solny; nie stosować koncentratu na powierzchnie emaliowane, niklowane i chromowane; nie dopuścić do wyschnięcia powierzchni pokrytej roztworem roboczym.
Derast Tenzi T-02

Effectal Prelav Rataj

Preparat o szerokim zastosowaniu, szczególnie polecany do mycia samochodów osobowych, ale z uwagi na możliwość rozcieńczania (stosowania w  roztworach o różnych stężeniach) może być również używany do mycia samochodów ciężarowych, busów oraz silników. Zawiera inhibitory korozji. Pozostawia połysk. Zalecany jest szczególnie do mycia za pomocą rozpylaczy jak i za pomocą urządzeń pianotwórczych.

Effectal Prelav Rataj

Effectal Moto Rataj

Koncentrat do mycia silników samochodowych. Usuwa oleje, smary i inne zabrudzenia z silnika i innych elementów mechanicznych.

Effectal Moto Rataj

Effectal Textil Rataj

Niskopieniący koncentrat do prania dywanów, mebli tapicerowanych i tapicerki samochodowej, nadaje się do prania ręcznego i za pomocą urządzeń piorących.

Effectal Textil Rataj

Effectal Bi Power Rataj

Dwuwarstwowy środek szczególnie polecany do mycia samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych, wagonów kolejowych, podwozi, kół i silników. W odpowiednim rozcieńczeniu może być stosowany do mycia samochodów osobowych. Skutecznie usuwa tłusty brud i inne zanieczyszczenia drogowe. Polecany jest do mycia za pomocą rozpylaczy w postaci roztworu wodnego. Środek przed użyciem należy dokładnie wymieszać, aż do uzyskania jednorodnej mieszaniny.

Effectal Bi Power Rataj
john deeree karcher makita john deere stiga