Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J
ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 861 06 70, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
menu Lesny lesny logo
Kosiarki
Traktorki ogrodowe
Piły spalinowe
Kosy spalinowe
Odśnieżarki
Wertykulatory
Nagrzewnice powietrza
Nożyce do żywopłotu
Podkategorie
stiga, john deere, makita
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Pielęgnacja / Inne

Sekator elektryczny Stiga SHT 500

SHT 500 to sekator elektryczny przeznaczony do przydomowych zastosowań. Wyposażony został w wydajny silnik elektryczny o mocy 500 W. Obustronne ostrze o długości 45 centymetrów ułatwia manewrowanie podczas przycinania krzewów. Maszyna radzi sobie z gałęziami o maksymalnej średnicy 15 milimetrów. Wysoki komfort zapewnia natomiast ergonomiczny uchwyt z 5-stopniową regulacją. SHT 500 posiada zaawansowany system tłumienia wibracji, dzięki czemu nawet kilkugodzinna praca z maszyną nie wywołuje bolesnych urazów.
Sekator elektryczny Stiga SHT 500

Dmuchawa elektryczna Stiga SBL 2600 el

Elektryczna dmuchawa do liści SBL 2600 el to idealna propozycja dla użytkowników ceniących sobie porządek we własnym ogrodzie. Silnik elektryczny o mocy aż 2600 W gwarantuje najwyższy komfort pracy. Podmuch powietrza dochodzi do prędkości 70 m/s, co przekłada się na wysoką przepustowość do 420 m3/h. Dzięki lekkiej konstrukcji (tylko 3,3 kg) i prostej obsłudze dmuchawa może być z powodzeniem używana przez każdego właściciela ogrodu.

Dmuchawa elektryczna Stiga SBL 2600 el

Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac Multi Mate

Praktyczna i poręczna, idealnie nadaje się do usuwania liści, gałązek krzewów i śmieci z ogródka. Maksymalna staranność podczas projektowania urządzenia przekłada się na komfort pracy użytkownika końcowego.
Ukształtowanie końcówki rury umożliwia precyzyjną regulację kierunku strumienia powietrza i łatwe oczyszczanie terenu także z mokrych liści. Intensywny przepływ powietrza na wylocie gwarantuje maksymalną wydajność pracy w każdych warunkach. Dzięki regulowanej rękojeści maszyna dostosowuje się do wzrostu użytkownika. Optymalne rozmieszczenie ciężaru ( 6,5 kg ) gwarantuje równowagę i maksymalny komfort użytkowania.
OFERTA DOTYCZY SAMEJ PRZYSTAWKI. NALEŻY DOKUPIĆ JEDNOSTKĘ NAPĘDOWĄ. ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA KOMPLET (PRZYSTAWKA + JEDNOSTKA NAPĘDOWA).
Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac Multi Mate

Dmuchawa akumulatorowa Stiga SBV 48 AE

Siłą marki Stiga zawsze było dążenie do innowacyjności. Dlatego zamiast klasycznego silnika w tym urządzeniu motorem napędowym jest nowoczesny silnik elektryczny, zasilany potężnym 48 woltowym akumulatorem. Kiedy weźmiesz SBV 48 do ręki szybko się przekonasz, że jednostka ta nie ustępuje mocą swoim spalinowym konkurentom. Co więcej, jest bardzo cicha i o wiele łatwiejsza w obsłudze.

Dmuchawa akumulatorowa Stiga SBV 48 AE

Rozdrabniacz Stiga Bio Master 2200

Rozdrabniacz Bio Master 2200 potrafi błyskawicznie i bardzo skutecznie przerobić usunięte gałęzie i ścinki na drobną miazgę. I choć brzmi to groźnie, ta maszyna jest całkowicie bezpieczna dzięki zastosowaniu zaawansowanemu systemowi bezpieczeństwa. Bez obawy wykorzystuj wielką moc tego urządzenia i zmień oblicze swoich ogrodowych porządków.
Rozdrabniacz Stiga Bio Master 2200

Multi Mate Oleo-Mac jednostka napędowa

Ciężar silnika jest niewielki: wynosi poniżej 4 kg , co przekłada się na maksymalny komfort i łatwą kontrolę urządzenia. Maksymalna troska o środowisko: silnik o pojemności 30 cc zgodny z normą EURO2, gwarantujący zmniejszenie emisji o 80% w porównaniu z tradycyjnymi silnikami 2-suwowymi. Zużycie paliwa zmniejszone o 40 % w porównaniu z tradycyjnymi silnikami 2-suwowymi. Ponad 45 minut pracy z napełnionym zbiornikiem. Zdecydowanie mniejszy poziom hałasu w porównaniu z innymi modelami silników 2-suwowych o tej samej pojemności. Ergonomiczna rękojeść pokryta gumą pochłania drgania: wszystkie przyciski niezbędne do obsługi urządzenia znajdują się w zasięgu ręki. Wbudowana dźwignia ssania i pompka rozruchowa w dobrze widocznej i łatwo dostępnej pozycji ułatwiają uruchomienie urządzenia w dowolnych warunkach. Pokrywa filtra zamykana na zatrzask umożliwia szybką kontrolę i czyszczenie filtra z gąbki. Dołączone pasy przeznaczone do przymocowania w przedniej części rękojeści ułatwiają trzymanie i przenoszenie urządzenia. System Safty Control: w przypadku próby wyjęcia narzędzia z modułu napędu silnik natychmiast się zatrzymuje. Możliwość zablokowania akcesoria w dwóch pozycjach (0oi 90o) przekłada się na wszechstronność zastosowań.
OFERTA DOTYCZY SAMEJ JEDNOSTKI NAPĘDOWEJ, BEZ PRZYSTAWEK.
Multi Mate Oleo-Mac jednostka napędowa

Dmuchawa spalinowa Stiga SBL 327 V


Dmuchawy do liści firmy STIGA to idealne rozwiązanie dla każdego użytkownika, który ceni sobie porządek wokół posesji. Urządzenia te pozwalają w łatwy i szybki sposób uprzątnąć zalegające liście oraz inne zanieczyszczenia. Szybko, sprawnie i przyjemnie. Najwyższej klasy wykonanie zapewnia bezawaryjną eksploatację przez długie lata, a idealnie dobrane parametry sprawiają, że dmuchawy znakomicie sprawdzają się w swojej roli. Sercem maszyny jest niezawodny silnik spalinowy o pojemności 27.6 cm3. Nadaje się do sprzątania liści oraz zanieczyszczeń na terenie całego gospodarstwa domowego. Urządzenie wyposażone jest także w zestaw do odkurzania liści umożliwiający zbieranie i jednoczesne rozdrabnianie liści.
Dmuchawa spalinowa Stiga SBL 327 V

Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac BV 270

Wydajna dmuchawa ręczna – przeznaczona do oczyszczania ogrodu z liści i innych niewielkich odpadów lub ściętych roślin. Charakteryzuje się niskim poziomem drgań gwarantującym komfort użytkowania i cichą pracę, co umożliwia swobodne użytkowanie w pobliżu innych budynków mieszkalnych. Ekologiczny silnik (spełniający wymagania normy Euro 2) dzięki niskiej emisji hałasu idealnie nadaje się do prac w gęstej zabudowie mieszkalnej. Gumowa nakładka zapewnia pewny i wygodny chwyt izolując jednocześnie dłonie operatora od drgań przenoszonych na uchwyty. Zassany materiał jest rozdrabniany przez cztery stalowe noże (wyposażenie standardowe) zmniejszające objętość zebranych zanieczyszczeń w zbiorniku. Filtr powietrza zapewnia maksymalną ochronę silnika nawet podczas pracy w bardzo zapylonym środowisku. Łatwo dostępny w konserwacji. Z gąbki. Blokada dźwigni gazu umożliwia użytkownikowi dostosowanie prędkości strumienia powietrza do wykonywanej pracy. Dmuchawę można przystosować do zbierania zanieczyszczeń przy pomocy zestawu rur oraz zbiornika (wyposażenie dodatkowe).
Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac BV 270

Rozdrabniacz Stiga Bio Silent 2500

Bio Silent 2500 to nowoczesny rozdrabniacz zapewniający najwyższy komfort pracy dzięki zastosowaniu frezu mielącego. Maszyna działa w oparciu o silnik o mocy 2500 W. Sprzęt posiada zintegrowany kosz na ścinki o pojemności 60 litrów. Doskonale radzi sobie z gałęziami o średnicy 40 milimetrów. Funkcja biegu wstecznego pozwala na łatwe usunięcie zablokowanych elementów. Nad bezpieczeństwem maszyny czuwa system wykrywający przeciążenie silnika. Rozdrabniacz posiada dodatkowo wbudowany wyłącznik awaryjny.
Rozdrabniacz Stiga Bio Silent 2500

Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac M BV 300


Wydajna i ergonomiczna dmuchawa ręczne – doskonale nadaje się do oczyszczania ogrodu z liści i innych niewielkich odpadów lub ściętych roślin. Charakteryzuje się niskim poziomem drgań gwarantującym komfort użytkowania i cichą pracę, co umożliwia swobodne użytkowanie w pobliżu innych budynków mieszkalnych. Ekologiczny silnik (spełniający wymagania normy Euro 2) dzięki niskiej emisji hałasu idealnie nadaje się do prac w gęstej zabudowie mieszkalnej. Model wyróżnia się najniższym poziomem drgań na rynku – zaledwie 3,5 m/s2 oraz wyjątkowo niską emisją hałasu – tylko 89 dB(A). Profesjonalny system antywibracyjny „Vibcut” składa się z 4 stalowych sprężyn całkowicie izolujących operatora od drgań generowanych przez maszynę. Gumowa nakładka zapewnia pewny i wygodny chwyt izolując jednocześnie dłonie operatora od drgań przenoszonych na uchwyty. Zassany materiał jest rozdrabniany przez cztery stalowe noże (wyposażenie standardowe) zmniejszające objętość zebranych zanieczyszczeń w zbiorniku. Filtr powietrza z tkaniny zapewnia maksymalną ochronę silnika nawet podczas pracy w bardzo zapylonym środowisku. Łatwo dostępny w konserwacji. Blokada dźwigni gazu umożliwia użytkownikowi dostosowanie prędkości strumienia powietrza do wykonywanej pracy. Dmuchawę można przystosować do zbierania zanieczyszczeń przy pomocy zestawu rur oraz zbiornika (wyposażenie dodatkowe).
Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac M BV 300
john deeree karcher makita john deere stiga