Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J
ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 861 06 70, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
menu Lesny lesny logo
Kosiarki
Traktorki ogrodowe
Piły spalinowe
Kosy spalinowe
Odśnieżarki
Wertykulatory
Nagrzewnice powietrza
Nożyce do żywopłotu
Podkategorie
stiga, john deere, makita
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Pielęgnacja

Glebogryzarka Stiga SRC 685 RG


Glebogryzarka została wyposażona w silnik GGP, który świetnie radzi sobie z niespulchnioną wcześniej glebą. Sześć rotorów pracuje na imponującej szerokości 85 centymetrów. Maszyna posiada 1-biegową przekładnię z dodatkowym biegiem wstecznym, który ułatwia manewrowanie w trudnym terenie. Regulowany uchwyt umożliwia dostosowanie go do wzrostu użytkownika.
Glebogryzarka Stiga SRC 685 RG

Pompa spalinowa Oleo-Mac SA 45 TL

Małe, lekkie i niezawodne, pozwalające na godzinną pracę przy pełnym zbiorniku. Idealne do prac irygacyjnych w ogrodach, na niewielkich obszarach uprawnych oraz w budownictwie.
Pompa spalinowa Oleo-Mac SA 45 TL

Wertykulator spalinowy Stiga SVP 40 B

Spalinowy wertykulator SVP 40 B idealnie sprawdzi się w ogrodach o średniej oraz dużej wielkości. Wyposażony w mocny silnik z serii 550 zapewnia wysoki komfort pracy, maszyna posiada 32 pływające noże, wykonane ze stali o najwyższej jakości. Sprzęt cechuje się centralnie regulowaną głębokością pracy ( 0-5 milimetrów). W zestawie jest także kosz o imponującej pojemności 50 litrów. Szerokość robocza wynosi aż 40 centymetrów.
Wertykulator spalinowy Stiga SVP 40 B

Glebogryzarka Stiga SRC 775 RB

Półprofesjonalna glebogryzarka o szerokości roboczej 75cm wyposażona w silnik Briggs&Stratton 750 E series, do średnich i dużych działek, w tym do wcześniej niespulchnionej gleby. Duża szerokość robocza dzięki sześciu wirnikom. W zestawie tarcze chroniące drzewa. Model z biegiem wstecznym. Pełna regulacja uchwytu (na wysokość i boczna).
Glebogryzarka Stiga SRC 775 RB

Wertykulator spalinowy Oleo-Mac SR 38 B45

Praktyczny i poręczny wertykulator do użytku prywatnego w ogrodach o powierzchni do 1000mkw; idealne narzędzie do połączenia z kosiarką podczas prac sezonowych związanych ze spulchnianiem trawnika, przed pierwszymi pokosami trawy w sezonie, w celu usunięcia z trawnika chwastów i mchu, a także jego spulchnienia. Przydaje się również przed zasiewem lub nawożeniem, gdyż umożliwia lepszą penetrację terenu.
Wytrzymała stalowa konstrukcja i szerokość cięcia wynosząca 38 cm gwarantują równocześnie trwałość oraz maksymalną zwrotność w ogrodach o niewielkiej powierzchni lub otoczonych roślinnością. Wyposażona w 15 wytrzymałych noży umożliwiających doskonałe spulchnienie terenu. Centralna regulacja głębokości cięcia przy pomocy praktycznej dźwigni na uchwycie; nadaje się do różnych typów trawy i terenu. Obszerny płócienny worek na odpady (o pojemności 48 litrów) zapewnia długą autonomię pracy.
Wertykulator spalinowy Oleo-Mac SR 38 B45

Opryskiwacz turbinowy spalinowy Oleo-Mac AM 162

Do nawożenia oraz opryskiwania upraw, małych plantacji oraz szkółek. Urządzenia mogą być wykorzystywane do rozpylania środków w płynie (np. środków grzybobójczych i pestycydów) lub w proszku.
Opryskiwacz turbinowy spalinowy Oleo-Mac AM 162

Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac BV 162

Dmuchawa plecakowa przeznaczona są do prac porządkowych w środowisku wiejskim (podwórza, placyki) oraz miejskim (parki, stadiony, podwórza, ulice). Idealnie nadają się też do przemieszczenia owoców, liści lub innych części roślin, które właśnie spadły z drzew.    Niewielki ciężar, prędkość powietrza, wielkość natężenia przepływu na wyjściu czynią je wygodnymi narzędziami o dużej mocy i dokonałych osiągach. sprawne. Wyjątkowo niski poziom hałasu. Dźwignię gazu umieszczono bardzo ergonomicznie, bezpośrednio na lancy dmuchawy. Duży filtr powietrza, z gumową tuleją łączącą z gaźnikiem, zapewnia maksymalną wydajność urządzenia nawet w przypadku pracy w środowisku bardzo zapylonym. Stelaż plecaka wykonano z polipropylenu - wyjątkowo lekkiego i wytrzymałego materiału.
Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac BV 162

Glebogryzarka Oleo-Mac MH 180R

Model opracowany do ogrodów, działek oraz średniej wielkości terenów, charakteryzuje się doskonałym połączeniem zwrotności, wytrzymałości oraz wysokich parametrów technicznych. Kompaktowy i lekki jest doskonały do komfortowej pracy nawet na ograniczonej przestrzeni lub w pobliżu niskiej roślinności. Obudowa przekładni jest wzmocniona, aby chronić ją przed przypadkowymi uderzeniami kamieni i innych przedmiotów. Ergonomiczne przyciski i dźwignie sterujące mieszczące się w zasięgu ręki umożliwiają stałą kontrolę nad pracującym urządzeniem. Kierownicę można regulować we wszystkich kierunkach, co podwyższa komfort eksploatacji w każdym terenie. Po przesunięciu kierownicy poprzecznie, można uniknąć najeżdżania na spulchnioną ziemię. Koło transportowe przednie, przydatne podczas transportu urządzenia, można podnieść, aby ułatwić pracę w terenie. Modele R posiadają bieg wsteczny, aby ułatwić manewrowanie oraz ustawienie urządzenia w prawidłowej pozycji.

Glebogryzarka Oleo-Mac MH 180R

Glebogryzarka Stiga SRC 795 RB

Ergonomiczna i solidna glebogryzarka o szerokości roboczej 95cm, wyposażona w silnik Briggs&Stratton 950 E series. Duża moc i znaczna szerokość pracy sprawiają, że jest to model przeznaczony do pracy w trudniejszych warunkach i na większych powierzchniach. Pełna regulacja uchwytu.
Glebogryzarka Stiga SRC 795 RB

Urządzenie wielofunkcyjne Stiga Silex 95 B

Urządzenia wielofunkcyjne z serii Silex to idealne rozwiązanie dla zaawansowanych użytkowników, którzy lubią w pełni wykorzystywać moc drzemiącą w posiadanych maszynach. Główną zaletą serii Silex jest przede wszystkim wielozadaniowość oraz łatwość obsługi. Wyposażone w wydajne silniki, w przeciągu kilku chwil mogą posłużyć zarówno jako zamiatarka, kosiarka czy nawet odśnieżarka. Bieg przedni oraz wsteczny zapewniają łatwość w manewrowaniu maszyną, a regulowana rączka pozwala osiągnąć wysoką wygodę podczas użytkowania. Dzięki wymiennym akcesoriom urządzenia wielofunkcyjne Silex sprawdzają się przez cały rok.
Urządzenie wielofunkcyjne Stiga Silex 95 B
john deeree karcher makita john deere stiga