Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J
ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 861 06 70, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
menu Lesny lesny logo
Kosiarki
Traktorki ogrodowe
Piły spalinowe
Kosy spalinowe
Odśnieżarki
Wertykulatory
Nagrzewnice powietrza
Nożyce do żywopłotu
Podkategorie
stiga, john deere, makita
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Pielęgnacja

Nożyce spalinowe Oleo-Mac Multi Mate

Idealnie nadają się do łatwego przycinania brzegów żywopłotu, konturów krzewów i roślin ozdobnych. Nożyce umożliwiają wygodne przycinanie żywopłotu o wysokości powyżej 1,5 metra .
Wszechstronność zastosowań dzięki urządzeniu regulującemu, umożliwiającemu ustawianie ostrzy w 12 pozycjach od 0oi 135o bez użycia narzędzi, możliwość przymocowanie narzędzia do korpusu silnika w 2 pozycjach (0oi 90o), aby ułatwić pracę w pobliżu muru. Odbudowa przekładni wykonana jest z aluminium, co zapewnia jej długą żywotność i zmniejsza łączny ciężar urządzenia. Stalowe ostrze ma długość 60 cm . Optymalne rozmieszczenie i wyrównanie ciężaru minimalizuje wysiłek użytkowania
OFERTA DOTYCZY SAMEJ PRZYSTAWKI. NALEŻY DOKUPIĆ JEDNOSTKĘ NAPĘDOWĄ. ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA KOMPLET (PRZYSTAWKA + JEDNOSTKA NAPĘDOWA).
Nożyce spalinowe Oleo-Mac Multi Mate

Nożyce akumulatorowe Oleo-Mac HC200 Li-Lon

Akumulatorowe nożyce HC200 Li-Ion to oferta dla amatorów zajmujących się pielęgnacją żywopłotów. Dla osób, które zwracają uwagę na komfort pracy oraz niewielką emisję hałasu.
AKUMULATOR ORAZ ŁADOWARKĘ KUPUJE SIĘ ODDZIELNIE.
Nożyce akumulatorowe Oleo-Mac HC200 Li-Lon

Wertykulator elektryczny Stiga SV 415 E

Wertykulator SV 415 E jest idealnym sprzętem do wiosennych prac na trawniku. Dzięki niemu pozbędziesz się zalegającej, starej darni oraz napowietrzysz glebę. Zabiegi te m.in. ułatwiają dostęp wody oraz składników odżywczych do korzeni trawy a tym samym staje się ona zdrowsza i odporniejsza na choroby. Szerokość robocza w tym modelu wynosi 38 cm a praktyczny, duży kosz o pojemności 50 litrów sprawia że praca jest szybka.
Wertykulator elektryczny Stiga SV 415 E

Rozdrabniacz Stiga Bio Master 2200

Rozdrabniacz Bio Master 2200 potrafi błyskawicznie i bardzo skutecznie przerobić usunięte gałęzie i ścinki na drobną miazgę. I choć brzmi to groźnie, ta maszyna jest całkowicie bezpieczna dzięki zastosowaniu zaawansowanemu systemowi bezpieczeństwa. Bez obawy wykorzystuj wielką moc tego urządzenia i zmień oblicze swoich ogrodowych porządków.
Rozdrabniacz Stiga Bio Master 2200

Multi Mate Oleo-Mac jednostka napędowa

Ciężar silnika jest niewielki: wynosi poniżej 4 kg , co przekłada się na maksymalny komfort i łatwą kontrolę urządzenia. Maksymalna troska o środowisko: silnik o pojemności 30 cc zgodny z normą EURO2, gwarantujący zmniejszenie emisji o 80% w porównaniu z tradycyjnymi silnikami 2-suwowymi. Zużycie paliwa zmniejszone o 40 % w porównaniu z tradycyjnymi silnikami 2-suwowymi. Ponad 45 minut pracy z napełnionym zbiornikiem. Zdecydowanie mniejszy poziom hałasu w porównaniu z innymi modelami silników 2-suwowych o tej samej pojemności. Ergonomiczna rękojeść pokryta gumą pochłania drgania: wszystkie przyciski niezbędne do obsługi urządzenia znajdują się w zasięgu ręki. Wbudowana dźwignia ssania i pompka rozruchowa w dobrze widocznej i łatwo dostępnej pozycji ułatwiają uruchomienie urządzenia w dowolnych warunkach. Pokrywa filtra zamykana na zatrzask umożliwia szybką kontrolę i czyszczenie filtra z gąbki. Dołączone pasy przeznaczone do przymocowania w przedniej części rękojeści ułatwiają trzymanie i przenoszenie urządzenia. System Safty Control: w przypadku próby wyjęcia narzędzia z modułu napędu silnik natychmiast się zatrzymuje. Możliwość zablokowania akcesoria w dwóch pozycjach (0oi 90o) przekłada się na wszechstronność zastosowań.
OFERTA DOTYCZY SAMEJ JEDNOSTKI NAPĘDOWEJ, BEZ PRZYSTAWEK.
Multi Mate Oleo-Mac jednostka napędowa

Sekator Stiga SHP 60

SHP 60 to sekator przeznaczony dla bardziej wymagających użytkowników. Wyposażony w wydajny silnik spalinowy o pojemności 24,5 cm3 i mocy 1,2 konia mechanicznego idealnie nadaje się do najcięższych zadań w ogrodzie. Profesjonalne podwójne ostrze o długości 55 centymetrów pozwala na przecinanie gałęzi o maksymalnej średnicy 28 milimetrów. Wysoki komfort pracy zapewnia ergonomiczny uchwyt o 3-stopniowej regulacji. Sekator posiada zaawansowany system tłumienia wibracji, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa dyskomfortu podczas normalnej eksploatacji.
Sekator Stiga SHP 60

Dmuchawa spalinowa Stiga SBL 327 V


Dmuchawy do liści firmy STIGA to idealne rozwiązanie dla każdego użytkownika, który ceni sobie porządek wokół posesji. Urządzenia te pozwalają w łatwy i szybki sposób uprzątnąć zalegające liście oraz inne zanieczyszczenia. Szybko, sprawnie i przyjemnie. Najwyższej klasy wykonanie zapewnia bezawaryjną eksploatację przez długie lata, a idealnie dobrane parametry sprawiają, że dmuchawy znakomicie sprawdzają się w swojej roli. Sercem maszyny jest niezawodny silnik spalinowy o pojemności 27.6 cm3. Nadaje się do sprzątania liści oraz zanieczyszczeń na terenie całego gospodarstwa domowego. Urządzenie wyposażone jest także w zestaw do odkurzania liści umożliwiający zbieranie i jednoczesne rozdrabnianie liści.
Dmuchawa spalinowa Stiga SBL 327 V

Nożyce spalinowe Oleo-Mac BC 240 D

Praktyczne i poręczne, dzięki korzystnemu stosunkowi ciężaru do wyważenia; 12- stopniowa regulacja ostrzy umożliwia zmianę ich naczylenia i dostosowanie ich do własnych wymagań. W celu ich wydłużenia należy dokupić przedłużenie wysięgnika BC240D (61379140), co umożliwia przycinanie żywopłotów o wysokości sięgającej 3 metrów od ziemi.
OFERTA DOTYCZY WYŁĄCZNIE PRZYSTAWKI NOŻYC DO ŻYWOPŁTÓW. NOŻYCE WSPÓŁPRACUJĄ Z BC240D. ZAPRASZAMY DO OTWORZENIA ZAKŁADKI PRODUKTY POLECANE I ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ POZOSTAŁYCH PRZYSTAWEK.
Nożyce spalinowe Oleo-Mac BC 240 D

Kultywator Oleo-Mac Multi Mate (glebogryzarka)

Wszechstronne narzędzie umożliwiające obrabianie terenu i jego przygotowanie do zasiewu trawy, tworzenie bruzd do sadzenia kwiatów, roślin i warzyw. Dzięki uniwersalnemu wyposażeniu narzędzie może być wykorzystywane również do spulchniania terenu.
Urządzenie jest wyposażone seryjnie w zestaw 4 noży o szerokości roboczej 30 cm. Mocowania noży są niezależne i urządzenie może działać tylko z 2 nożami, co ogranicza szerokość roboczą do 15 cm, umożliwiając wykonywanie prac pomiędzy rzędami roślin znajdującymi się blisko siebie (np. ziemniaki, rośliny strączkowe itp.) Dostępne akcesoria: zestaw 4 ostrzy przeznaczonych do prac na miękkim (lub poprzednio obrobionym) terenie, wertykulator i lemiesz. Wytrzymała aluminiowa skrzynka przekładni ślimakowej. Dzięki składanej konstrukcji uchwytu, zajmuje mało miejsca podczas przechowywania i transportu (mieści się w bagażniku samochodu). Para kół (średnica 160 mm) ułatwia transport urządzenia gwarantuje maksymalny komfort użytkownika.
OFERTA DOTYCZY SAMEJ PRZYSTAWKI. NALEŻY DOKUPIĆ JEDNOSTKĘ NAPĘDOWĄ. ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA KOMPLET (PRZYSTAWKA + JEDNOSTKA NAPĘDOWA).
Kultywator Oleo-Mac Multi Mate (glebogryzarka)

Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac BV 270

Wydajna dmuchawa ręczna – przeznaczona do oczyszczania ogrodu z liści i innych niewielkich odpadów lub ściętych roślin. Charakteryzuje się niskim poziomem drgań gwarantującym komfort użytkowania i cichą pracę, co umożliwia swobodne użytkowanie w pobliżu innych budynków mieszkalnych. Ekologiczny silnik (spełniający wymagania normy Euro 2) dzięki niskiej emisji hałasu idealnie nadaje się do prac w gęstej zabudowie mieszkalnej. Gumowa nakładka zapewnia pewny i wygodny chwyt izolując jednocześnie dłonie operatora od drgań przenoszonych na uchwyty. Zassany materiał jest rozdrabniany przez cztery stalowe noże (wyposażenie standardowe) zmniejszające objętość zebranych zanieczyszczeń w zbiorniku. Filtr powietrza zapewnia maksymalną ochronę silnika nawet podczas pracy w bardzo zapylonym środowisku. Łatwo dostępny w konserwacji. Z gąbki. Blokada dźwigni gazu umożliwia użytkownikowi dostosowanie prędkości strumienia powietrza do wykonywanej pracy. Dmuchawę można przystosować do zbierania zanieczyszczeń przy pomocy zestawu rur oraz zbiornika (wyposażenie dodatkowe).
Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac BV 270
john deeree karcher makita john deere stiga