Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J
ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 861 06 70, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
menu Lesny lesny logo
Kosiarki
Traktorki ogrodowe
Piły spalinowe
Kosy spalinowe
Odśnieżarki
Wertykulatory
Nagrzewnice powietrza
Nożyce do żywopłotu
Podkategorie
stiga, john deere, makita
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Pielęgnacja

Prowadnica do Stiga SGS 60

Prowadnica do nożyc akumulatorowych STIGA SGS 60 Li.

Prowadnica do Stiga SGS 60

Nożyce akumulatorowe Stiga SGS 60 Li

SGS 60 Li to nożyce akumulatorowe, przeznaczone do przycinania krzewów oraz trawy w ogrodzie. Główną zaletą urządzenia jest mobilność, która została uzyskana dzięki zastosowaniu wydajnego silnika akumulatorowego. Bateria pozwala na ok. 35 minut ciągłej pracy. Czas ładowania oscyluje natomiast w granicach 3-5 godzin. W zestawie znajdują się wymienne zestawy noży, służące do przycinania zarówno trawy, jak i krzewów. Wysoką wygodę użytkowania zapewnia ergonomiczny układ oraz niewielka waga (0,5 kg). Do urządzenia można również dokupić specjalny uchwyt, ułatwiający pracę w trudno dostępnych miejscach.
Nożyce akumulatorowe Stiga SGS 60 Li

Sekator elektryczny Stiga SHT 500

SHT 500 to sekator elektryczny przeznaczony do przydomowych zastosowań. Wyposażony został w wydajny silnik elektryczny o mocy 500 W. Obustronne ostrze o długości 45 centymetrów ułatwia manewrowanie podczas przycinania krzewów. Maszyna radzi sobie z gałęziami o maksymalnej średnicy 15 milimetrów. Wysoki komfort zapewnia natomiast ergonomiczny uchwyt z 5-stopniową regulacją. SHT 500 posiada zaawansowany system tłumienia wibracji, dzięki czemu nawet kilkugodzinna praca z maszyną nie wywołuje bolesnych urazów.
Sekator elektryczny Stiga SHT 500

Dmuchawa elektryczna Stiga SBL 2600 el

Elektryczna dmuchawa do liści SBL 2600 el to idealna propozycja dla użytkowników ceniących sobie porządek we własnym ogrodzie. Silnik elektryczny o mocy aż 2600 W gwarantuje najwyższy komfort pracy. Podmuch powietrza dochodzi do prędkości 70 m/s, co przekłada się na wysoką przepustowość do 420 m3/h. Dzięki lekkiej konstrukcji (tylko 3,3 kg) i prostej obsłudze dmuchawa może być z powodzeniem używana przez każdego właściciela ogrodu.

Dmuchawa elektryczna Stiga SBL 2600 el

Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac Multi Mate

Praktyczna i poręczna, idealnie nadaje się do usuwania liści, gałązek krzewów i śmieci z ogródka. Maksymalna staranność podczas projektowania urządzenia przekłada się na komfort pracy użytkownika końcowego.
Ukształtowanie końcówki rury umożliwia precyzyjną regulację kierunku strumienia powietrza i łatwe oczyszczanie terenu także z mokrych liści. Intensywny przepływ powietrza na wylocie gwarantuje maksymalną wydajność pracy w każdych warunkach. Dzięki regulowanej rękojeści maszyna dostosowuje się do wzrostu użytkownika. Optymalne rozmieszczenie ciężaru ( 6,5 kg ) gwarantuje równowagę i maksymalny komfort użytkowania.
OFERTA DOTYCZY SAMEJ PRZYSTAWKI. NALEŻY DOKUPIĆ JEDNOSTKĘ NAPĘDOWĄ. ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA KOMPLET (PRZYSTAWKA + JEDNOSTKA NAPĘDOWA).
Dmuchawa spalinowa Oleo-Mac Multi Mate

Sekator elektryczny Stiga SHT 600

HT 600 to sekator elektryczny wyposażony został w wydajny silnik elektryczny o mocy 600 W. Obustronne ostrze o długości 55 centymetrów ułatwia manewrowanie podczas przycinania krzewów. Maszyna radzi sobie z gałęziami o maksymalnej średnicy 20 milimetrów. Wysoki komfort zapewnia natomiast ergonomiczny uchwyt z 5-stopniową regulacją. SHT 600 posiada system tłumienia wibracji.
Sekator elektryczny Stiga SHT 600

Sekator akumulatorowy Stiga SHT 48 AE

Nowa linia zasilanych akumulatorem 48V narzędzi ogrodowych marki STIGA. Zastosowana technologia umożliwia cichą, wygodną i ekologiczną pracę. Mocny akumulator 48V zapewnia urządenią odpowiednią moc i wydajność, a także niezwykłą swobodę pracy. Odpowiednie umiejscowienie akumulatora zapewnia dobre wywarzenie i ergonomiczną pracę. Urządzenia akumulatorowe świetnie sprawdzą się przy pielęgnacji przy domowych ogrodów.
Sekator akumulatorowy Stiga SHT 48 AE

Nożyce elektryczne Oleo-Mac HC 605 E

Model wyróżniający się niewielkim ciężarem, kompaktowym rozmiarem i wyjątkowo łatwą obsługą; idealny narzędzie w przypadku niezbyt intensywnej eksploatacji, doskonale nadaje się do przycinania żywopłotów, krzaków i krzewów o średnich rozmiarach lub niezbyt gęstej roślinności. Dodatkową zaletą jest cicha praca, umożliwiająca swobodne użytkowanie narzędzia w pobliżu innych budynków mieszkalnych.

Nożyce elektryczne Oleo-Mac HC 605 E

Wertykulator elektryczny Stiga SV 213 E

Wertykulator SV 213 E jest idealnym sprzętem do wiosennych prac na trawniku. Dzięki niemu pozbędziesz się zalegającej, starej darni oraz napowietrzysz glebę. Zabiegi te m.in. ułatwiają dostęp wody oraz składników odżywczych do korzeni trawy a tym samym staje się ona zdrowsza i odporniejsza na choroby. Szerokość robocza w tym modelu wynosi 32 cm a praktyczny kosz o pojemności 40 litrów sprawi że praca jest szybka.
Wertykulator elektryczny Stiga SV 213 E

Dmuchawa akumulatorowa Stiga SBV 48 AE

Siłą marki Stiga zawsze było dążenie do innowacyjności. Dlatego zamiast klasycznego silnika w tym urządzeniu motorem napędowym jest nowoczesny silnik elektryczny, zasilany potężnym 48 woltowym akumulatorem. Kiedy weźmiesz SBV 48 do ręki szybko się przekonasz, że jednostka ta nie ustępuje mocą swoim spalinowym konkurentom. Co więcej, jest bardzo cicha i o wiele łatwiejsza w obsłudze.

Dmuchawa akumulatorowa Stiga SBV 48 AE
john deeree karcher makita john deere stiga