Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J


ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 861 06 70, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
Podkategorie
stiga, john deere, makita
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Kosy spalinowe, podkaszarki Stiga

Wszędzie tam, gdzie nie są w stanie dotrzeć kosiarki i traktorki, doskonale sprawdzają się podkaszarki oraz kosy spalinowe Stiga. Te pierwsze są urządzeniami elektrycznymi o bardzo niewielkich wagach, które pozwalają na komfortową pracę w ogrodzie, a drugie umożliwiają skoszenie trawy w bardzo trudno dostępnych miejscach, odznaczając się przy tym doskonałą wydajnością. Polecamy nie tylko urządzenia do codziennej pielęgnacji zieleni, ale również profesjonalne rozwiązania z 4-suwowymi silnikami, wyposażone w wielofunkcyjne uchwyty oraz system antywibracyjny. Wszystkie urządzenia marki Stiga są lekkie i wygodne, umożliwiają realizowanie prostych i skomplikowanych zadań, a ponadto posiadają odmienne parametry techniczne, dzięki którym spełniają oczekiwania Klientów o zróżnicowanych wymaganiach.

Podcinarka elektryczna Stiga SGT 350


Podcinarka elektryczna o mocy 350 W. Średnica żyłki wynosi 1,4 mm, zaś szerokość koszenia wynosi 24 cm. Urządzenie jest wyposażone w 2-żyłkową głowicę Tap&Go. Urządzenie jest niezwykle lekkie dzięki wadze 1,96 kg.

Podcinarka Oleo-Mac Multi Mate Trymer

Doskonale nadaje się do pielęgnacji trudno dostępnych zakątków ogrodu, również w przypadku występowania na nich przeszkód. Nowa ergonomiczna rękojeść: regulowana rękojeść może być dostosowana do wzrostu użytkowania, co gwarantuje zawsze maksymalny komfort pracy. Wyposażona w głowicę „Ta pand Go’ umożliwiającą automatyczne wysuwanie żyłki.
OFERTA DOTYCZY SAMEJ PRZYSTAWKI. NALEŻY DOKUPIĆ JEDNOSTKĘ NAPĘDOWĄ.
ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA KOMPLET (PRZYSTAWKA + JEDNOSTKA NAPĘDOWA).

Podcinarka elektryczna Stiga SGT 600


Podcinarka elektryczna o mocy 600 W. Średnica żyłki wynosi 1,5 mm, zaś szerokość koszenia wynosi 30 cm. Urządzenie jest wyposażone w 2-żyłkową głowicę Tap&Go. Waga urządzenia wynosi 2,74 kg.

Krawędziarka Oleo-Mac Multi Mate


Praktyczne i lekkie narzędzie przeznaczone do wykańczania i przycinania obrzeży trawnika. Dzięki cięciu pionowemu istnieje możliwość precyzyjnego zdefiniowania konturów w miejscach, do których nie docierają inne urządzenia, takie jak kosy spalinowe czy kosiarki. Wydajne ostrze tnące o średnicy 200 mm i grubości 2 mm. Wyposażone w praktyczne, plastikowe przednie kółko podporowe o średnicy 135mm, umożliwiające zachowanie stałego kierunku i zapewniające doskonałe efekty estetyczne cięcia. Ergonomiczny i regulowany uchwyt, umożliwiający dostosowanie wysokości narzędzia do wzrostu użytkownika.
OFERTA DOTYCZY SAMEJ PRZYSTAWKI. NALEŻY DOKUPIĆ JEDNOSTKĘ NAPĘDOWĄ.
ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA KOMPLET (PRZYSTAWKA + JEDNOSTKA NAPĘDOWA).

Podcinarka elektryczna Oleo-Mac TR 61E


Urządzenia do prac domowych, przydatne przy ścinaniu trawnika i do przycinania jego krawędzi, zapewniające optymalne wyważenie dzięki umieszczeniu silnika z tyłu.

Kosa Oleo-Mac Multi Mate


Kosa Oleo-Mac Multi Mate Jest narzędziem przeznaczonym do koszenia trawy, chwastów i gałęzi krzewów w miejscach niedostępnych dla innych maszyn. Pełni bardzo ważną rolę podczas oczyszczania i wykańczania prywatnych terenów zielonych np. podczas koszenia nieużytków. Maksymalny komfort dzięki regulowanej, ergonomicznej rękojeści oraz możliwośc dostosowania wysokości maszyny do wzrostu użytkownika. Wyposażona w głowicę „Tap and Go” (umożliwiającą półautomatyczne wysuwanie żyłki). Umożliwia uzyskanie szerokości cięcia rzędu 40 cm , co gwarantuje doskonałą wydajność we wszystkich warunkach.
OFERTA DOTYCZY SAMEJ PRZYSTAWKI. NALEŻY DOKUPIĆ JEDNOSTKĘ NAPĘDOWĄ.
ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA KOMPLET (PRZYSTAWKA + JEDNOSTKA NAPĘDOWA).

Podcinarka akumulatorowa Oleo-Mac BC200 Li-Lon

Akumulatorowy trymer BC200 Li-Ion to przyjazne w obsłudze urządzenie do przycinania trwawy w miejscach trudno dostępnych dla kosiarki. Doskonale sprawdzi się również jako krawędziarka przy cięciu trawy np. wzdłuż krawężników. AKUMULATOR ORAZ ŁADOWARKĘ KUPUJE SIĘ ODDZIELNIE.

Podcinarka elektryczna Oleo-Mac TR 91E


Urządzenie do prac domowych, przydatne przy ścinaniu trawnika i do przycinania jego krawędzi, zapewniające optymalne wyważenie dzięki umieszczeniu silnika z tyłu.

Kosa spalinowa Stiga SB 320 D


Kosa spalinowa SB 320 D jest urządzeniem, które najlepiej poradzi sobie z wymagającymi pracami przydomowymi takimi jak działanie w trudno dostępnych miejscach, wykaszanie wysokich traw, chwastów, zarośli. Silnik o pojemności 32,6 cm3 i mocy 0,9 kW zapewnia wydajną pracę. Szerokość koszenia wynosi 43 cm. Wyposażono ją w wygodny chwyt typu kierownica oraz podwójne szelki. Dzięki technologii Tap & Go wystarczy docisnąć głowicę do ziemi, aby wysunąć żyłkę i kontynuować koszenie. Dane techniczne: pojemność 32,6 cm3, moc 0,9 kW, uchwyt kierownica, średnica rury 26 mm, głowica Tap & Go Easy Load, średnica żyłki 2,4 mm, szerokość koszenia 43 cm, waga z nylonową głowicą 7,7 kg.

Podkaszarka spalinowa Oleo-Mac Sparta 250 TR

Kosa spalinowa przystosowana do domowych prac przy pielęgnacji ogródka.
john deeree karcher makita john deere stiga