Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J
ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 861 06 70, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
menu Lesny lesny logo
Kosiarki
Traktorki ogrodowe
Piły spalinowe
Kosy spalinowe
Odśnieżarki
Wertykulatory
Nagrzewnice powietrza
Nożyce do żywopłotu
Podkategorie
stiga, john deere, makita
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Kosy,podkaszarki

Kosa spalinowa Victus BC 52 E


Praktyczna kosa spalinowa marki Vctus z silnkiem dwusuwowy o pojemności 51,7cm³. Wposażony w dwuramienne szelki nośne, miarke do paliwa, metalową tarcze tnąca i półautomatyczną głowice żyłkową.
Kosa spalinowa Victus BC 52 E

Kosa spalinowa Stiga SB 420 D


Kosa spalinowa SB 420 D jest urządzeniem, które najlepiej poradzi sobie z wymagającymi pracami przydomowymi takimi jak działanie w trudno dostępnych miejscach, wykaszanie wysokich traw, chwastów, zarośli. Silnik o pojemności 42,7 cm3 i mocy 1,25 kW zapewnia wydajną pracę. Szerokość koszenia wynosi 43 cm. Wyposażono ją w wygodny chwyt typu kierownica oraz podwójne szelki. Dzięki technologii Tap & Go wystarczy docisnąć głowicę do ziemi, aby wysunąć żyłkę i kontynuować koszenie. Dane techniczne: pojemność 42,7 cm3, moc 1,25 kW, uchwyt kierownica, średnica rury 26 mm, głowica Tap & Go Easy Load, średnica żyłki 2,4 mm, szerokość koszenia 43 cm, waga z nylonową głowicą 8,5 kg. W zestawie nóż do cięcia.
Kosa spalinowa Stiga SB 420 D

Kosa spalinowa Oleo-Mac 250 T


Kosa spalinowa przystosowana do domowych prac przy pielęgnacji ogródka.
Kosa spalinowa Oleo-Mac 250 T

Sekator i podkrzesywarka akumulatorowa Stiga SMT 48 AE


Duże możliwości podczas przycinania żywopłotu lub gałęzi zapewni Ci sekator lub podkrzesywarka akumulatorowa Stiga SMT 48 AE.
Sekator i podkrzesywarka akumulatorowa Stiga SMT 48 AE

Kosa akumulatorowa Stiga SBC 48 AE


Kosa akumulatorowa to idealne narzędzie do podkaszania obrzeży trawników, rabat, miejsc wokół ścieżek i schodów, bez emisji spalin. Solidna konstrukcja, prosta obsługa i precyzyjne usuwanie zarośli oraz trawy z terenów trudno dostępnych.
Kosa akumulatorowa Stiga SBC 48 AE

Kosa spalinowa Stiga SB 44 D


Kosa spalinowa SB 44 D to zaawansowane urządzenie przeznaczone dla wymagających użytkowników. Maszyna posiada wydajny silnik spalinowy o pojemności 42,7 cm3 i mocy 1,8 konia mechanicznego, który idealnie sprawdza się w każdych, nawet najcięższych warunkach. 2-żyłkowa głowica tnąca obsługuje szerokość roboczą 43 centymetrów. Technologia Tap & Go zapewnia natomiast intuicyjną i prostą obsługę. Wygodny uchwyt w kształcie kierownicy wpływa na wysoki komfort podczas użytkowania.
Kosa spalinowa Stiga SB 44 D

Urządzenie wielofunkcyjne Stiga SMT 226


Koszenie trawy, przycinanie i formowanie żywopłotu, ścinanie trawy w trudnodostępncyh miejscach np. pod krzewami oraz skracanie długości gałęzi drzew - wszystkie te czynności pielęgnacyjne można wykonać za pomocą jednego narzędzia. Stiga SMT 226 to oszczędność kosztów związanych z zakupem różnych urządzeń do prac ogrodniczych oraz późniejszą konserwacją i serwisowaniem kilku odrębnych maszyn. Łatwy rozruch, niewielka masa oraz łatwość i szybkość wymiany narzędzi roboczych sprawiają, że urządzenie wielofunkcyjne Stiga SMT 226 jest niezbędbym narzędziem dla każdego ogrodnika - amatora.
Urządzenie wielofunkcyjne Stiga SMT 226

Kosa spalinowa Oleo-Mac BC 220 T


Niewielkie i lekkie, a równocześnie o dużej mocy. Nowa gama kos spalinowych BC 220 zapewnia, jakość typową dla modeli do zastosowań profesjonalnych w połączeniu z zaletami narzędzi przeznaczonych dla użytkowników prywatnych. Model BC 220 jest najlżejszy i najbardziej kompaktowy w swojej kategorii. Opracowany z myślą o podniesieniu standardów pracy użytkowników prywatnych. Gdy prace wymagają dużej regularności, poręczność, niezawodność i łatwość użytkowania tych modeli stają się nieodzownymi cechami.
Kosa spalinowa Oleo-Mac BC 220 T

Kosa spalinowa Oleo-Mac BC 240 T

Maszyny godne użytkowników profesjonalnych, lecz przeznaczone dla wszystkich. Nowa gama kos spalinowych BC 240 wyznacza punkt zwrotny na rynku, wprowadzając nowe standardy jakościowe, z których trudno będzie zrezygnować. Zarówno pod względem osiągów, jak i komfortu użytkowania. Modele opracowane zarówno z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach prywatnych, jak i firmach zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych. Model BC 240 dzięki najkorzystniejszemu stosunkowi ciężaru do mocy w swojej kategorii i kompaktowym rozmiarom idealnie łączą w sobie moc i wygodę użytkowania.

Kosa spalinowa Oleo-Mac BC 240 T

Kosa spalinowa Oleo-Mac 240 D (Dzielony wał)

Opracowana i zaprojektowana zarówno z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach prywatnych, jak i profesjonalnych o licznych i zróżnicowanych potrzebach, również zajmujących się pielęgnacją wymagających obszarów zielonych. Idealnie nadaje się do koszenia trawnika, przycinania żywopłotów, cięcia gałęzi krzewów oraz wydmuchiwania liści czy śmieci. To najbardziej kompaktowa i lekka maszyna w swojej kategorii, równocześnie odznaczająca się dużą mocą, niezawodnością i praktycznością dzięki systemowi szybkiego podłączania “no tool”, umożliwiającemu używanie wielu narzędzi.
Kosa spalinowa Oleo-Mac 240 D (Dzielony wał)
john deeree karcher makita john deere stiga