Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J


ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 483 11 66, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
Podkategorie
stiga, john deere, makita - sprzęt ogrodowy
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Kosy,podkaszarki

Kosa spalinowa Victus BC 52 E


Praktyczna kosa spalinowa marki Vctus z silnkiem dwusuwowy o pojemności 51,7cm³. Wposażony w dwuramienne szelki nośne, miarke do paliwa, metalową tarcze tnąca i półautomatyczną głowice żyłkową.

Kosa spalinowa Stiga SB 420 D


Kosa spalinowa SB 420 D jest urządzeniem, które najlepiej poradzi sobie z wymagającymi pracami przydomowymi takimi jak działanie w trudno dostępnych miejscach, wykaszanie wysokich traw, chwastów, zarośli. Silnik o pojemności 42,7 cm3 i mocy 1,25 kW zapewnia wydajną pracę. Szerokość koszenia wynosi 43 cm. Wyposażono ją w wygodny chwyt typu kierownica oraz podwójne szelki. Dzięki technologii Tap & Go wystarczy docisnąć głowicę do ziemi, aby wysunąć żyłkę i kontynuować koszenie. Dane techniczne: pojemność 42,7 cm3, moc 1,25 kW, uchwyt kierownica, średnica rury 26 mm, głowica Tap & Go Easy Load, średnica żyłki 2,4 mm, szerokość koszenia 43 cm, waga z nylonową głowicą 8,5 kg. W zestawie nóż do cięcia.

Kosa spalinowa Oleo-Mac 250 T


Kosa spalinowa przystosowana do domowych prac przy pielęgnacji ogródka.

Sekator i podkrzesywarka akumulatorowa Stiga SMT 48 AE


Duże możliwości podczas przycinania żywopłotu lub gałęzi zapewni Ci sekator lub podkrzesywarka akumulatorowa Stiga SMT 48 AE.

Kosa akumulatorowa Stiga SBC 48 AE


Kosa akumulatorowa to idealne narzędzie do podkaszania obrzeży trawników, rabat, miejsc wokół ścieżek i schodów, bez emisji spalin. Solidna konstrukcja, prosta obsługa i precyzyjne usuwanie zarośli oraz trawy z terenów trudno dostępnych.

Kosa spalinowa Stiga SB 44 D


Kosa spalinowa SB 44 D to zaawansowane urządzenie przeznaczone dla wymagających użytkowników. Maszyna posiada wydajny silnik spalinowy o pojemności 42,7 cm3 i mocy 1,8 konia mechanicznego, który idealnie sprawdza się w każdych, nawet najcięższych warunkach. 2-żyłkowa głowica tnąca obsługuje szerokość roboczą 43 centymetrów. Technologia Tap & Go zapewnia natomiast intuicyjną i prostą obsługę. Wygodny uchwyt w kształcie kierownicy wpływa na wysoki komfort podczas użytkowania.

Urządzenie wielofunkcyjne Stiga SMT 226


Koszenie trawy, przycinanie i formowanie żywopłotu, ścinanie trawy w trudnodostępncyh miejscach np. pod krzewami oraz skracanie długości gałęzi drzew - wszystkie te czynności pielęgnacyjne można wykonać za pomocą jednego narzędzia. Stiga SMT 226 to oszczędność kosztów związanych z zakupem różnych urządzeń do prac ogrodniczych oraz późniejszą konserwacją i serwisowaniem kilku odrębnych maszyn. Łatwy rozruch, niewielka masa oraz łatwość i szybkość wymiany narzędzi roboczych sprawiają, że urządzenie wielofunkcyjne Stiga SMT 226 jest niezbędbym narzędziem dla każdego ogrodnika - amatora.

Kosa spalinowa Oleo-Mac BC 220 T


Niewielkie i lekkie, a równocześnie o dużej mocy. Nowa gama kos spalinowych BC 220 zapewnia, jakość typową dla modeli do zastosowań profesjonalnych w połączeniu z zaletami narzędzi przeznaczonych dla użytkowników prywatnych. Model BC 220 jest najlżejszy i najbardziej kompaktowy w swojej kategorii. Opracowany z myślą o podniesieniu standardów pracy użytkowników prywatnych. Gdy prace wymagają dużej regularności, poręczność, niezawodność i łatwość użytkowania tych modeli stają się nieodzownymi cechami.

Kosa spalinowa Oleo-Mac BC 240 T

Maszyny godne użytkowników profesjonalnych, lecz przeznaczone dla wszystkich. Nowa gama kos spalinowych BC 240 wyznacza punkt zwrotny na rynku, wprowadzając nowe standardy jakościowe, z których trudno będzie zrezygnować. Zarówno pod względem osiągów, jak i komfortu użytkowania. Modele opracowane zarówno z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach prywatnych, jak i firmach zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych. Model BC 240 dzięki najkorzystniejszemu stosunkowi ciężaru do mocy w swojej kategorii i kompaktowym rozmiarom idealnie łączą w sobie moc i wygodę użytkowania.

Kosa spalinowa Oleo-Mac 240 D (Dzielony wał)

Opracowana i zaprojektowana zarówno z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach prywatnych, jak i profesjonalnych o licznych i zróżnicowanych potrzebach, również zajmujących się pielęgnacją wymagających obszarów zielonych. Idealnie nadaje się do koszenia trawnika, przycinania żywopłotów, cięcia gałęzi krzewów oraz wydmuchiwania liści czy śmieci. To najbardziej kompaktowa i lekka maszyna w swojej kategorii, równocześnie odznaczająca się dużą mocą, niezawodnością i praktycznością dzięki systemowi szybkiego podłączania “no tool”, umożliwiającemu używanie wielu narzędzi.
john deeree karcher makita john deere stiga