Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J
ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 861 06 70, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
menu Lesny lesny logo
Kosiarki
Traktorki ogrodowe
Piły spalinowe
Kosy spalinowe
Odśnieżarki
Wertykulatory
Nagrzewnice powietrza
Nożyce do żywopłotu
Podkategorie
stiga, john deere, makita
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Piły łańcuchowe

Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS 720

Mocne urządzene do zastosowań profesjonalnych, do przerzynki i okrzesywania dużych drzew. Silniki charakteryzują się dużym momentem obrotowym, stabilnym w szerokim zakresie obrotów silnika, co gwarantuje wysokie parametry pracy w każdych warunkach roboczych oraz stałość osiągów przez długi czas. GS 720  to maszyna o dużej mocy, zaprojektowana do ścinania i cięcia drzew o dużych rozmiarach. W pilarce zastosowano liczne, wiodące rozwiązania - nowoczesny cylinder i dwupierścieniowy tłok, gaźnik odizolowany od skrzyni korbowej wspornikiem z 4 stoperami, cyfrowa cewka zapłonowa z limitem obrotów, metalowa skrzynia korbowa (GS 720 - Magnesium   l), system antywibracyjny ze sprężynami i gumowymi osłonam.
Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS 720

Okrzesywarka spalinowa Oleo-Mac PPX 270


Przeznaczone do wszystkich rodzajów cięcia i okrzesywania na wysokości bez konieczności stosowania drabin lub środków mechanicznych, a także do pracy na nierównym podłożu lub na stokach.
Okrzesywarka spalinowa Oleo-Mac PPX 270

Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS 820


Mocne urządzenie do zastosowań profesjonalnych, do przerzynki i okrzesywania dużych drzew. Silniki charakteryzują się dużym momentem obrotowym, stabilnym w szerokim zakresie obrotów silnika, co gwarantuje wysokie parametry pracy w każdych warunkach roboczych oraz stałość osiągów przez długi czas. GS 820 to maszyna o dużej mocy, zaprojektowana do ścinania i cięcia drzew o dużych rozmiarach. W pilarce zastosowano liczne, wiodące rozwiązania - nowoczesny cylinder i dwupierścieniowy tłok, gaźnik odizolowany od skrzyni korbowej wspornikiem z 4 stoperami, cyfrowa cewka zapłonowa z limitem obrotów, metalowa skrzynia korbowa (GS 820 - Aluminium), system antywibracyjny ze sprężynami i gumowymi osłonam.
Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS 820
john deeree karcher makita john deere stiga