Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J
ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 861 06 70, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
menu Lesny lesny logo
Kosiarki
Traktorki ogrodowe
Piły spalinowe
Kosy spalinowe
Odśnieżarki
Wertykulatory
Nagrzewnice powietrza
Nożyce do żywopłotu
Podkategorie
stiga, john deere, makita
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Piły łańcuchowe

Pilarka elektryczna Oleo-Mac GS 180 E

Nowa pilarka elektryczna GS 180 E została zaprojektowana z myślą o niewielkich pracach domowych, takich jak cięcie drewna opałowego do pieców czy kominków, do przycinania gałęzi w ograniczonym zakresie lub do majsterkowania. Idealne połączenie doskonałych osiągów, prostej obsługi i ograniczonej konserwacji czyni te maszyny idealnym narzędziem do szybkiego wykonywania nawet najtrudniejszych prac, a przy tym gwarantują one użytkownikowi maksymalny komfort.
Pilarka elektryczna Oleo-Mac GS 180 E

Pilarka elektryczna Oleo-Mac GS 200 E

Nowa pilarka elektryczna GS 200 E została zaprojektowana z myślą o niewielkich pracach domowych, takich jak cięcie drewna opałowego do pieców czy kominków, do przycinania gałęzi w ograniczonym zakresie lub do majsterkowania. Idealne połączenie doskonałych osiągów, prostej obsługi i ograniczonej konserwacji czyni te maszyny idealnym narzędziem do szybkiego wykonywania nawet najtrudniejszych prac, a przy tym gwarantują one użytkownikowi maksymalny komfort.
Pilarka elektryczna Oleo-Mac GS 200 E

Pilarka elektryczna Stiga SE 2016Q

Pilarka elektryczna została zaopatrzona w ekonomiczny silnik elektryczny o mocy 2000 W. Automatyczna pompa olejowa zapewnia natomiast długą oraz bezawaryjną eksploatację. Zastosowano prowadnice o długosci 40 cm i prędkości łańcucha - do 14 m/s, skraca nam to czas pracy.
Pilarka elektryczna Stiga SE 2016Q

Okrzesywarka Multi Mate

Wyposażona w prowadnicę 10-calową o podziałce 3/8” umożliwia łatwe obcinanie gałęzi o średnicy sięgającej nawet 10- 12 cm . Osłona wału napędowego pokryta gumą gwarantuje pewny chwyt i zmniejszenie drgań do minimum, zwiększając tym samym komfort operatora. Półprzezroczysty zbiornik umożliwia kontrolę poziomu oleju do smarowania łańcucha bez konieczności odkręcania korka. Obrócenie rękojeści o 90o umożliwia uzyskanie podwójnej pozycji roboczej, aby lepiej dostosować położenie prowadnicy w stosunku do gałęzi, które mają być przycięte.
Okrzesywarka Multi Mate

Pilarka akumulatorowa Oleo-Mac GS220 Li-Lon


Akumulatorowa pilarka łańcuchowa GS 220 Li-Ion stanowi idealne rozwiązanie dla amatorów zajmujących się okrzesywaniem, cięciem gałęzi i drewna opałowego o małym i średnim przekroju. Ponadto doskonale sprawdza się w razie konieczności pracy w miejscach, do których nie dociera prąd, w których nie można używać silników spalinowych lub w pomieszczeniach zamkniętych.
Akumulator i ładowarkę kupuję się oddzielnie.
Pilarka akumulatorowa Oleo-Mac GS220 Li-Lon

Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS 350 C

Uniwersalna pilarka OLEO-MAC do użytku przydomowego:Zaprojektowana do prac wokół domu (przycinanie gałęzi, okrzesywanie, cięcie pni o małych średnicach oraz przygotowanie drewna na opał). Pilarka ta jest bardzo praktyczna i łatwa w obsłudze, dzięki kilku nowoczesnym rozwiązaniom technicznym łatwa w rozruchu, pracy oraz w czynnościach konserwacyjnych.
Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS 350 C

Pilarka spalinowa Stiga SP 375 Q

Pilarka spalinowa SP 375Q to maszyna posiadająca niezawodny silnik spalinowy o pojemności 37,2 cm3, który znakomicie sprawdza się w każdych warunkach. O odpowiednią eksploatację dba automatyczna, dodatkowo regulowana pompa olejowa. SP 375Q to idealny balans pomiędzy mocnymi parametrami a wagą, która wynosi 4,7 kg (bez prowadnicy).

Pilarka spalinowa Stiga SP 375 Q

Pilarka spalinowa Stiga SP 405 Q

SP 405 Q to uniwersalna pilarka spalinowa. Niezawodną pracę zapewnia wydajny silnik spalinowy o pojemności 40,1 cm3. Maszyna została wyposażona w solidną prowadnicę o długości 40 centymetrów. Łańcuch przemieszcza się po niej z prędkością 21 m/s. Pilarka posiada zaawansowany system tłumiący wibracje, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa przemęczenia nawet po dłuższym cięciu. Sporą zaletą urządzenia jest niewielka waga (4,7 kg bez prowadnicy) oraz automatyczna pompa olejowa, którą dodatkowo można regulować.
Pilarka spalinowa Stiga SP 405 Q

Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS 370

Nowe pilarki GS skonstruowano w odpowiedzi na potrzeby wymagających użytkowników, którzy potrzebują pilarki do okrzesywania, podkrzesywania, przecinania mniejszych pni i przygotowywania drewna do palenia w kominku. Korzystając z technologii opracowanej dla większych i mocniejszych pilarek, oferują one osiągi najwyższe w swojej klasie, wysoką wydajność przy minimalnym wysiłku i krótszy czas cięcia. Wysokie osiągi w połączeniu z atrakcyjnym wzornictwem, gwarantują wysoki komfort użytkowania i pełne zaufanie do wykonywanej pracy pilarką.
Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS 370

Pilarka akumulatorowa Stiga SC 48 AE


Nowa linia zasilanych akumulatorem 48V narzędzi ogrodowych marki STIGA. Zastosowana technologia umożliwia cichą, wygodną i ekologiczną pracę. Mocny akumulator 48V zapewnia urządenią odpowiednią moc i wydajność, a także niezwykłą swobodę pracy. Odpowiednie umiejscowienie akumulatora zapewnia dobre wywarzenie i ergonomiczną pracę. Urządzenia akumulatorowe świetnie sprawdzą się przy pielęgnacji przy domowych ogrodów.
Pilarka akumulatorowa Stiga SC 48 AE
john deeree karcher makita john deere stiga