Beskidzkie Centrum Czystości APEKS Sp. J
ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 861 06 70, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5472099043
menu Lesny lesny logo
Kosiarki
Traktorki ogrodowe
Piły spalinowe
Kosy spalinowe
Odśnieżarki
Wertykulatory
Nagrzewnice powietrza
Nożyce do żywopłotu
Podkategorie
stiga, john deere, makita
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Szorowarki PRO

B 90 R DOSE Bp


Kompaktowa, samojezdna szorowarka z fotelem dla operatora charakteryzująca się łatwością manewrowania i obsługi. Urządzenie posiada turbinę dwustopniową, wskaźnik poziomu wody, system DOSE. Doskonale sprawdza się w sklepach wielkopowierzchniowych, obiektach sportowych, hotelach oraz na dworcach i lotniskach. Dzięki wymiennym głowicom urządzenie można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta w zależności od rodzaju i wielkości powierzchni, które będą czyszczone. Łatwo można wymienić też same szczotki. Głowice typu R wyposażone są w zbiornik zanieczyszczeń i funkcję wstępnego zmiatania. Pojedynczy panel kontrolny został wyposażony w pokrętło Easy za pomocą którego obsługiwane są najważniejsze funkcje urządzenia. Dzięki kompaktowej budowie operator może łatwo manewrować urządzeniem w wąskich przejściach. System FACT (tylko w połączeniu z głowicą R) gwarantuje możliwość wyboru pomiędzy trzema programami czyszczenia o różnych prędkościach obrotowych szczotek walcowych: FINE Clean (najlepsza do czyszczenia fliz), WHISPER Clean (cicha praca) i POWER Clean (do usuwania uporczywych zabrudzeń). System precyzyjnego dozowania środka czyszczącego DOSE pozwala sterować zużyciem detergentu w zależności od bieżących potrzeb. Środek czyszczący jest podawany bezpośrednio z opakowania, co zapobiega jego kontaktowi ze zbiornikiem wody czystej. Siła nacisku szczotek jest regulowana.
Cena za maszyne bez wyposażenia (do ceny należy doliczyć niezbędne wyposażenie urządzenia).
B 90 R DOSE Bp

BR 55/40 RS Bp


Nowe, samojezdne szorowarki typu step-on o konstrukcji umożliwiającej sprawne manewrowanie w ciasnych pomieszczeniach. Dzięki temu mogą być wykorzystywane zarówno w dużych jak i małych powierzchniach.
Cena za maszyne bez wyposażenia (do ceny należy doliczyć niezbędne wyposażenie urządzenia).
 BR 55/40 RS Bp

B 150 R


Nowa konfigurowalna szorowarka samojezdna z fotelem dla operatora. B 150 R dzięki pełnej konfiguracyjności może być wyposażona optymalnie do indywidualnych potrzeb klienta. Jest szczególnie dedykowana do zastosowań w przemyśle, handlu i instytucjach publicznych oraz dla firm sprzątających. Doskonale sprawdza się w halach produkcyjnych i handlowych, magazynach i garażach. Krótka i wąska budowa urządzenia gwarantuje wysoką łatwość manewrowania umożliwiając swobodną pracę w wąskich przejściach i korytarzach. Wyposażona jest w system wymiennych głowic, panel sterowania EASY i system kluczy KIK. Zamiatarka może pracować w trybie eco!efficiency, który znacznie obniża głośność pracy, co pozwala na stosowanie maszyn w obszarach wrażliwych na hałas oraz podczas godzin otwarcia. Dodatkowo w trybie eco!efficiency urządzenie pobiera znacznie mniej energii co pozwala na wydłużenie czasu pracy na akumularorach i wydłużenie żywotności samych akumulatorów (zwiększona ilość cykli ładowania) oraz szczotek.
Cena za maszyne bez wyposażenia (do ceny należy doliczyć niezbędne wyposażenie urządzenia).
 B 150 R

BD 60/95 RS BP (Gel)

Samojezdna szorowarka typu Step-on wyposażona w szczotki tarczowe, o konstrukcji umożliwiającej sprawne manewrowanie w ciasnych pomieszczeniach. Promień skrętu urządzenia wynosi zaledwie 1,3 m. Dzięki temu może być wykorzystywana zarówno na dużych jak i małych powierzchniach. Doskonale radzi sobie w galeriach handlowych, hotelach, biurach, marketach, obiektach sportowych i na lotniskach. Opatentowany system Aqua-Mizer redukuje zużycie wody czystej jednocześnie wydłużając czas pracy pomiędzy jednym a drugim uzupełnianiem zbiornika o około 30%. Belka ssąca oraz głowica szczotkowa są automatycznie podnoszone i opuszczane. Urządzenie jest stosunkowo łatwe w obsłudze. Po lewej stronie osoba obsługująca znajdzie wszystko to, co niezbędne do sterowania szorowarką, a po prawej wszystko to, co niezbędne do przeprowadzenia czyszczenia. Dzięki temu nawet niedoświadczony operator poradzi sobie bez trudu. Zasilanie bateryjne jest szczególnie przydatne w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej, bądź tam, gdzie przewód zasilający stanowi istotną przeszkodę w pracy. Dzięki niemu żaden kabel nie ogranicza operatora. Konstrukcja urządzenia i pionowa pozycja operatora gwarantują doskonałą widoczność czyszczonej powierzchni, co z kolei pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo pracy.
Cena za maszyne bez wyposażenia (do ceny należy doliczyć niezbędne wyposażenie urządzenia).
 BD 60/95 RS BP (Gel)

BR 47/35 ESC


Urządzenie przeznaczone do czyszczenia ruchomych ciągów pieszych podczas pracy. Doskonale sprawdza się w galeriach handlowych, na dworcach i stacjach metra oraz na lotniskach. Szorowarka polecana jest także firmom zajmującym się utrzymaniem czystości obiektów wyposażonych w ruchome schody lub chodniki. Najlepsze rezultaty osiąga się poprzez połączenie szorowarki BR 47/35 Esc wraz ze środkiem czyszczącym RM 758, który cieszy się aprobatą największych producentów ruchomych ciągów pieszych. Aplikowana woda jest wyjątkowo dokładnie odsysana ze schodów za pomocą czterech węży ssących i dopasowanych grzebieni. W zależności od rodzaju ruchomych schodów dostępne są różne rodzaje grzebieni. Dzięki temu, grzebienie wchodzą w rowki schodów odsysając z nich wodę. Wymiana szczotek i grzebieni przy opróżnionych zbiornikach odbywa się szybko i bez potrzeby stosowania narzędzi. Grzebienie zapewniają skuteczne zbieranie wody, tak by nie spływała ona do szybu schodów. Cała woda wraz z brudem zostaje odessana przez dwie silne turbiny.
BR 47/35 ESC

B 250 R


Konfigurowalna, wysoce wydajna szorowarka o dużej szerokości roboczej, wyjątkowo pojemnym zbiorniku i bateriach. Przeznaczona do czyszczenia powierzchni o wielkości od 4000 do 15 000 m². Dzięki pełnej konfiguracyjności może być wyposażona optymalnie do indywidualnych potrzeb klienta. Bogaty wybór osprzątu sprawia, że maszyna elastycznie dopasowuje się do wymogów czyszczonego obiektu. Mocna, odporna na uszkodzenia konstrukcja zabezpieczona rurową ramą stalową umożliwia maszynie pracę w warunkach przemysłowych. Pokrętło obsługowe Easy i czytelny panel gwarantują łatwość użytkowania. Mały rozstaw osi i nieduża szerokość urządzenia gwarantuje łatwość manewrowania przy zachowaniu doskonałej wydajności powierzchniowej. Konstrukcja szorowarki pozwala jej na swobodną pracę w wąskich przejściach i korytarzach. B 250 R może pracować w trybie eco!efficiency, który znacznie obniża głośność pracy, co pozwala na stosowanie maszyn w obszarach wrażliwych na hałas oraz podczas godzin otwarcia. Dodatkowo w trybie eco!efficiency urządzenie pobiera znacznie mniej energii co pozwala na wydłużenie czasu pracy na akumularorach i wydłużenie żywotności samych akumulatorów (zwiększona ilość cykli ładowania) oraz szczotek.
Cena za maszyne bez wyposażenia (do ceny należy doliczyć niezbędne wyposażenie urządzenia).
B 250 R
john deeree karcher makita john deere stiga