Centrum Maszyn Apeks S.C. Szmit


ul. Browarna 42, 34-300 Żywiec woj. śląskie
tel.:(33) 483 11 66, e-mail:biuro@apeks-zywiec.pl, NIP:5532483987
Podkategorie
stiga, john deere, makita
SPRZĘT OGRODNICZO-LEŚNY
Karcher
DOMOWE
Karcher
PROFESJONALNE

Kosiarki spalinowe Stiga

Możliwość swobodnego użytkowania oraz jednoczesna wysoka wydajność pracy to podstawowe zalety nowoczesnych urządzeń do ścinania trawy. Kosiarki spalinowe Stiga, jakie proponujemy Państwu w asortymencie firmy Apeks, posiadają doskonałe parametry techniczne, ciesząc się zainteresowaniem zarówno właścicieli niewielkich ogrodów, jak również firm sprzątających i zajmujących się pielęgnacją zieleni. Ten uniwersalny charakter, wynikający z tego, że na zróżnicowanych pod względem ukształtowania powierzchni przestrzeniach kosiarki te radzą sobie zarówno z dużymi jak i małymi odrostami, jest jednym z ich największych walorów.

Podstawowym celem szwedzkiego producenta było stworzenie maszyn o dużej mocy, które zapewnią wygodę pracy i jej skuteczność. Kosiarki spalinowe Stiga wyposażone więc zostały w pojemne kosze, które ułatwiają gospodarowanie zebraną trawą i nie zmuszają tym samym do nieustannego martwienia się o to, że następnie będzie czekało nas jeszcze grabienie. Jest to szczególnie przydatne, gdy czeka nas ścinanie odrostów na większym obszarze. Posiadają też one własne napędy, dzięki czemu nie trzeba ich pchać, co pozwala oszczędzić wiele energii, którą pochłaniałaby walka z nierównym terenem.

Kosiarki spalinowe Stiga są też przystosowane do ustawiania ostrza na różnych wysokościach, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie zarówno z niską, jak i wysoką trawą. Doskonały stosunek ceny do jakości sprawia, że cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów, chcących dbać o tereny zielone. Zapraszamy do zapoznania się poniżej ze szczegółowymi parametrami technicznymi poszczególnych modeli spalinowych firmy Stiga.

Kosiarka spalinowa Stiga Collector 46 S

947 PLN

Trzyfunkcyjna kosiarka wyposażona w górnozaworowy, czterosuwowy silnik Stiga RS 100 OHV. Szerokość koszenia to 44cm. Collectory to prosta w obsłudze linia kosiarek dwufunkcyjnych: możemy kosić trawę do kosza lub z użyciem wyrzutu tylnego. Regulacja wysokości koszenia w zakresie 27-80mm za pomocą czterech lewarów przy każdym z kół.

Kosiarka spalinowa Stiga Collector 46 SB

1099 PLN Dwufunkcyjna kosiarka spalinowa z napędem wyposażona w silnik Briggs&Stratton 450 E series. Szerokość koszenia 44cm. Konstrukcja przeznaczona do mniejszych trawników. Niewielka waga ułatwia prowadzenie kosiarki, a kosz z dużym uchwytem usprawnia operacje usuwania skoszonej trawy.

Kosiarka spalinowa Oleo-Mac G 44 TK

1129 PLN Napęd mechaniczny sprawia, że modele te są optymalnym rozwiązaniem do dużych obszarów (nawet do 2000 mkw w modelu 51 cm) o trudno dostępnej, nierównej powierzchni lub o lekkim nachyleniu.

Kosiarka spalinowa Oleo-Mac G 48 TK Comfort

1219 PLN Napęd mechaniczny sprawia, że modele te są optymalnym rozwiązaniem do dużych obszarów (nawet do 2000 mkw w modelu 51 cm) o trudno dostępnej, nierównej powierzchni lub o lekkim nachyleniu.

Kosiarka elektryczna Stiga Combi 48 ES

1299 PLN Jeśli uwielbiasz prace w ogrodzie, ponieważ nie tylko sprawiają Ci wiele przyjemności, ale również lubisz dbać o swój teren zielony wówczas kosiarka elektryczna Combi 48 ES zdecydowanie będzie dla Ciebie! Wygodny, ergonomiczny uchwyt zapewni Ci komfort podczas koszenia, a stalowy korpus wytrzyma wiele ciężkich prac. Możliwość zmiany wysokości koszenia w pięciu ustawieniach, pojemny kosz na ścinki oraz niezbyt duża waga to największe zalety tej maszyny. Combi 48 ES posiada system tylnego wyrzutu, mulczowania oraz zbierania ściętej trawy. Kosiarka o mocy 1800W i szerokości koszenia 46cm wyposażona w niezależny napęd kół. Kosiarki elektryczne to najlepszy wybór jeśli chcesz kosić bez nadmiernego hałasu. Silnik zawieszony na gumowych amortyzatorach zapewni Ci cichą i wygodną pracę.

Kosiarka spalinowa Stiga Multiclip 47 SQ B

1349 PLN Kosiarka spalinowa mieląca STIGA Multiclip 47 SQ B. Została wyposażona w silnik z serii 450E który został zamontowany na stalowym korpusie o szerokości 47 centymetrów. Koła jakie zastosowano w tym modelu kosiarki mają średnicę 180 milimetrów. Za regulację wysokości koszenia odpowiada centralna dźwignia i umożliwia regulację w pięciu pozycjach od 31 do 80 milimetrów. Kosiarka wyposażona jest w własny napęd co znacznie podnisi komfort koszenia. Koszona trawa jest rozdrabniania (mulczowana) i wbijana w trawnik celem nawożenia. Kosiarka może mulczować lub wyrzucać trawę z boku kosiarki na trawnik.

Kosiarka spalinowa Stiga Combi 48 S

1349 PLN STIGA Combi 48S to kosiarka spalinowa przeznaczona do małych i średnich ogrodów. Wyposażona w silnik ST 45 OHV idealnie spełnia to zadanie. Korpus ze stali o szerokości 48 centymetrów wyposażono w cetralną dźwignię regulacji wysokości. Wysokość można regulować w pięciu stopniach od 27 do 80 milimetrów. Koła jakie zastosowano w tym modelu zostały wyposażone w łożyska kulkowe oraz miękki rowkowany bierznik. Średnica kół to odpowiednio 180 milimetrów dla przedniej osi oraz 240 milimetrów dla tylnej. Kosiarka została wyposażona w napęd co dodatkowo podnosi kofort urzytkowania. kosz ma pojemność 60 litrów i został wyposażony w wskaźnik napełnienia. Kosz zrobiono z plastiku oraz tkaniny dla lepszego przepływu powietrza. Kosiarka pracuje w trzch trybach. Zbieranie do kosza, mulczowanie lub wyrzut tylny.

Kosiarka spalinowa Oleo-Mac G 48 TBQ Comfort

1369 PLN

Przeznaczone dla użytkowników prywatnych pracujących na dużych powierzchniach, w których szczególny nacisk położono na ergonomiczne i funkcjonalne  rozwiązania konstrukcyjne.

Kosiarka spalinowa Stiga Collector 53 SB

1399 PLN

Model kosiarki samobieżnej z silnikiem Briggs&Stratton. Szerokości koszenia 51cm. Collectory to prosta w obsłudze linia kosiarek dwufunkcyjnych: możemy kosić trawę do kosza lub z użyciem wyrzutu tylnego. Regulacja wysokości koszenia w zakresie 27-80mm.

Kosiarka spalinowa Stiga Combi 48 SB

1499 PLN

Trzyfunkcyjna kosiarka z napędem. Górnozaworowy, czterosuwowy silnik Briggs&Stratton 550 E. Większa moc przy zmniejszonej pojemności, wadze i spalaniu. Nowy system filtra powietrza, aluminiowy cylinder, beznarzędziowy dostęp do filtrów, mechaniczny regulator obrotów silnika i wyciszony tłumik. Szerokość koszenia to 46cm.

john deeree karcher makita john deere stiga